27.7.12

Moon Jewel - Unicorn Brooch / Yaka İğnesi


Sizlere Moon Jewel ismini verdiğim, ancak Türkçe'ye çevirirsem çok gudik duracağını düşündüğüm unicorn'umu (tek boynuzlu at) tanıştırayım. Birkaç boncuk ekleyeyim derken bir de baktım her tarafını süslemişim, ancak hiç pişman değilim, çok beğendim.

Let me introduce you the Moon Jewel, an elegant one of a kind unicorn brooch/pin handmade from polymer clay. I was going to add a few beads, but found myself covered her all over. No regrets, I love the way she looks!

Polimer kilden elde yapıldı, boynuz olarak quartz (kuars) kristal kullanıldı, cam boncuklarla süslenip kaliteli mika pigmentleriyle boyandı ve fantastik görünümünü pekiştirmek için saten vernikle verniklendi. Fotoğraflar üzerindeki hoş efekti tam olarak gösteremiyor malesef, gerçek hali çok daha güzel, karşılıklı aşk yaşıyoruz :P

She is pearl white, has quartz crystal horn and her hair is a mixture of pearl, silver, sky blue, and turquoise. She is decorated with micro glass beads, painted with pearl ex powders and varnished to a satin sheen. Pictures do not fully show the iridescence and lovely effects of her, but she sure is an eye catcher! 
Daha fazla fotoğraf / More pics:4 yorum:

  1. Harika olmuş!! Ellerine sağlık ;)

    YanıtlaSil
  2. Oyyyy süper bir çalışma olmuş buda. Ellerinize sağlık Sevgili Kilpi :)

    YanıtlaSil