25.11.12

[TR] 2 Ufak Tasarım Hediye

Dalına sarılmış, Sevimli Koala Anahtarlığı ^.^Son zamanlarda sınavların ve yılbaşı çalışmalarının yanısıra iki de kişiye özel hediye hazırladım. Biri daha önce de paylaştığım pick of destiny penaları, bir diğeri de çok önceleri paylaştığım koala küpelerin anahtarlık versiyonu. (Bir de yılbaşı elfi ve yeni başladığım bir çift figürü var ama onlar daha sonra gelecek :)

Masamın korkunç dağınıklığı :) 
Bunlar da yapım aşaması

İnsanlara alternatif sunabilmek, onları isteyip, arayıp bulamadıkları şeylere kavuşturmak beni çok mutlu ediyor. Yalnızca bize sunulanla, hediyelik eşya dükkanlarıyla, tuhafiye ve bijuterilerle, alışveriş merkezleriyle, vb. sınırlı olmanın pek de güzel bir şey olmadığını biliyorum. O yüzden isteyen olduğu sürece aklınızdaki, hayalinizdeki şeyleri sizin için yapmaya devam edeceğim, Kilpi'de yalnızca hayal gücünüzle sınırlısınız :)

Özel istekler için ayrıntılı bir yazı hazırlayacağım ancak o zamana kadar bir mail uzaklıktayım ;) İletişim: kilpidesign@gmail.com

Ürünleri hazırladıktan sonra kısacık bir süre içinde teslim ettiğim için fotoğrafları telefonla, masa lambası ışığı altında çekmek zorunda kaldım ancak daha fazla fotoğrafa bakmak isterseniz:2 yorum:

  1. süperr karıka olmuşlarrr ellerıne saglıkk canım...cekilişim var..beklerım:))

    YanıtlaSil
  2. merhaba koala anahtarlık almak istiyorum gmail adresinize de maıl attım size nasıl ulaşabılırım

    YanıtlaSil